Ako dokázať partnerke, že vám na nej stále záleží?

Každý vie, že ženy si na romantike a pozornosti potrpia. Prejavovať si náklonnosť a najkrajšie city ale nestačí len na začiatku vzťahu, kedy vás ovplyvňujú rôzne chemické reakcie a hormóny. Prejav úcty a pochopenia potrebujete aj v ďalších rokoch spoločného žitia. Pokiaľ vám ale tieto emócie chýbajú a myslíte si, že vám na sebe už nezáleží, je čas na milé prekvapenie. Darček, ktorým dáte svojej milovanej partnerke najavo, že je pre vás stále tou najdôležitejšou osobou v živote.

Ako prekvapiť ?

Ako prekvapiť svoju milovanú osobu a čo jej tak dať? Verte, že ženy sa potešia aj takým zdanlivo svetským darom, ako sú kvety, čokoláda, milostný list s príjemnými slovami alebo karta s vyznaním lásky. Malé drobnosti s veľkým významom a hodnotou. Ak je dôvodom obdarovania významná životná udalosť, skúste šperk.

Luxusný doplnok

Ak chcete svojej žene dať rafinovanejší darček, kúpte jej krásny šperk. Strieborné, zlaté alebo tie z chirurgickej ocele. Možností máte naozaj veľa a určite si pritom nemusíte odkladať celú svoju výplatu. Situáciu umocnite pozvaním svojej milovanej ženy do reštaurácie alebo na prechádzku. Požiadajte ju, aby sa pri tejto príležitosti pekne obliekla a predstavili ste jej darček v reštaurácii - elegantné visiace náušnice môžu jej outfit veľmi dobre doplniť.

Vyberáte vhodný prsteň?

Originálnym, luxusným a lacným darčekom môže byť pre vašu ženu aj prsteň. Pozor pri výbere na veľkosť. Ak chcete zvýšiť moment prekvapenia, kúpa bude náročnejšia. Pomôcť vám môže niektorý z prsteňov, ktorý má partnerka doma. Ak by ste sa netrafili, vždy sa dá veľkosť upraviť, nakoniec ide predsa o moment prekvapenia a zámer. A pokiaľ bude za všetkým láska, efekt sa určite dostaví.

Publikované: 28. 02. 2020

Kategória: Lifestyle

Autor: Alena Hrušková