Všade dobre, doma najlepšie! Objavte to najlepšie wellness na Slovensku

Či už plánujete dovolenku alebo len víkendový pobyt pre zrelaxovanie, nemusíte za tým cestovať ďaleko. U nás na Slovensku nájdete niekoľko miest, ktoré sa oplatí navštíviť. Nejde len o skvelé služby ubytovacích zariadení, ale aj o krásne okolie a prírodu, ktoré naše Slovensko ponúka vo svojich útrobách. Ak túžite po oddychu v kúpeľoch a po pobyte s relaxom, dovolenka v Trenčianskych Tepliciach pre vás môže byť ideálnym riešením. Je len na vašom výbere, či uprednostníte ubytovanie vo väčšom hotely so všetkými možnými službami alebo by ste radšej len menší penzión, o niečo privátnejší a skromnejší. Každý si v centre mesta príde na svoje a okrem toho sa má aj kde zrelaxovať a v tomto meste je aj čo obdivovať.

Krásy slovenských miest

Miestom na obdiv a relax sú jednoznačne aj Piešťany, ktoré sú taktiež kúpeľným mestom. Wellness je tu samozrejmosťou a skvelé služby hotelov sú veľkým lákadlom pre turistov rôznych vekových kategórií, pretože každý si to príde na svoje. Či už zorganizujete pobyt v rámci klubu dôchodcov alebo rodinný výlet s deťmi, máte sa kde zabaviť a zároveň si oddýchnuť. Hotely v Piešťanoch majú skvelé vybavenie a ich poskytované služby majú výborné hodnotenie, ktoré môžete potvrdiť aj vašou návštevou.

Zlatý stred Slovenska

Uprostred Slovenska sa nachádza obec Donovaly, ktorá sa taktiež spája s rozšíreným rezortom, kde si prídete na svoje. Oddych spojený so zábavou a športom sa dá skvelo praktizovať práve tu. Ubytovanie Donovaly ponúka rôzne hotely a penzióny s vybavením, ktoré uspokojí aj náročného turistu. V ponuke nechýbajú ani vily či apartmány, kde každý nájde svoje súkromie a skvelé prostredie pre relax. Skúsiť môžete aj ubytovanie na chate, čo vás priblíži ku krásam prírody a vy tak budete môcť nerušene oddychovať.

Publikované: 13. 04. 2022

Kategória: Cestovanie

Autor: Alena Hrušková