Ako ste spokojní s vašou veľkosťou?

Mnohí muži sú nespokojní s veľkosťou ich „dôstojnosti“ a vidia to ako vážny problém, ktorý ich životy poškodzuje. Sebavedomie trpí ale sebadôvera je mimoriadne dôležitá, najmä v posteli. Aby ste sa zbavili komplexov, vyvinuli sa mnohé metódy a prípravky na zväčšenie veľkosti penisu. Možno ani o nich neviete, a pritom by vám mohli pomôcť. Ako efektívne sú a či by sa mali používať, budeme spoločne teraz rozoberať.

Aké sú bežné veľkosti penisu?

Pre tieto ukazovatele neexistuje žiadna zákonom a ani spoločnosťou stanovená norma. Ale o problémoch môžeme hovoriť, ak je dĺžka penisu menšia ako osem centimetrov v stave erekcie u dospelého muža. Najčastejšie sa ale človek rozhoduje sám, je to normálna veľkosť penisu alebo nie? Záleží na estetických preferenciách, ako aj na požiadavkách sexuálneho partnera. Mimochodom, veľkosť penisu vôbec neovplyvňuje stupeň spokojnosti partnerky počas sexuálneho styku. Názor, že iba s určitou veľkosťou môžete uspokojiť ženu, je len mýtus. Ak vás ale trápi otázka, ako jednoducho zväčšiť penis, máte v tomto smere šancu na zlepšenie, pretože existuje niekoľko spôsobov.

Extender alebo ťahové riešenie

Je jedným z najúčinnejších postupov, ako sa dopracovať k väčšiemu prirodzeniu. Ide dokonca o zdravotnícku pomôcku prvej triedy, ktorá je certifikovaná s súlade s normami EÚ a jej účinnosť je 97,5 %. Použitie je jednoduché a môžete ho nosiť aj pod oblečením. Dôležité je, že vám skutočne pomôže.

Cviky na zväčšenie

Rovnako tak sa používajú aj rôzne prípravky, ktoré sú dnes viac menej už založené na prírodnej báze, aby nespôsobovali poškodenie iných orgánov tela a teda najmä žalúdka a pečene. Môžete vyskúšať cviky na zväčšenie penisu, ich účinnosť ale záleží od viacerých faktorov. Každá osoba je iná, takže na to myslite aj v tomto prípade. Fyzická aktivita je ale pre telo vo všeobecnosti prospešná, takže prečo to nevyskúšať.

Publikované: 26. 02. 2018

Kategória: Zdravie

Autor: Alena Hrušková