Chcete si byť istí svojou bezpečnosťou na cestách?

Hľadáte spoľahlivú a štýlovú moto výstroj? Je pre vás pri jazde dôležité pohodlie a kvalita? Navštívte obchod moteam.sk, kde je pre vás na tieto účely k dispozícii najrozmanitejšie moto vybavenie, obuv a doplnky najznámejších svetových značiek. Všetok odev vhodný pre jazdu na motorke je vyrobený podľa konkrétnych vzorov, pričom sa zohľadňujú vlastnosti anatomickej štruktúry človeka. Cieľom ponuky je tiež minimalizovať zaťaženie počas jazdy a zvýšiť aerodynamické vlastnosti človeka. Moto odev a výbava sú tiež určené na udržiavanie tepelnej rovnováhy, ochranu pred vetrom, dažďom a možnými zraneniami. Tak si ho vyberajte správne.

Najdôležitejšie doplnky na motorku

Vaše nové prilby na motorku musia byť zodpovedajúce najvyššej úrovni komfortu, dizajnu a bezpečnosti. Najlepšie typy prilieb sú vyrobené z materiálov odolných voči nárazu. Zároveň by mali poskytovať pri jazde široké zorné pole za všetkých poveternostných podmienok vďaka odolnosti proti poškriabaniu, ako aj vode odpudzujúcim efektom.
  • Moto bundy sú kožené, textilné a kombinované. Všetky výrobky sa môžu pochváliť ergonomickým dizajnom rukávov, vynikajúcou odolnosťou proti vlhkosti a vetru. Všetko tak, aby neboli pri jazde narušené vaša bezpečnosť a pohodlie.
  • Motorové rukavice sú krátke a pretiahnuté, s mäkkou a tvrdou ochranou kĺbov a prstov. Moderné materiály odolné proti nárazom dodávajú tomuto štýlovému motorkárskemu doplnku potrebnú funkčnosť.
  • Nohavice ba mali byť s extra ochranou alebo bez nej, vždy však ľahké a izolované. Táto časť moto oblečenia má spravidla zips na zapínanie na bundu. Moderné kevlarové legíny dokonale padnú na každú ženskú postavu a zároveň neobmedzujú pohyb.
  • Obuv by mala byť vyrobená z high-tech materiálov, ktoré sú mäkké, priedušné a zároveň veľmi odolné. Nemali by chýbať ani špeciálne ochranné vankúšiky na holennej kosti, členku a nohách, či päta tlmiaca nárazy.
  • Batohy a tašky určené špeciálne pre motocyklistov nie sú zbytočným doplnkom, osobné veci alebo náhradné diely, ktoré potrebujete na dlhej ceste, budú tak v bezpečí a na svojom mieste.
Všetko a oveľa viac si môžete vybrať v tomto e-shope tešiť sa z príjemných zážitkov na bezpečnej ceste.

Publikované: 28. 02. 2020

Kategória: Auto/moto

Autor: Alena Hrušková