Spodnej bielizeň vyberajte podľa veľkosti

Sortiment pánskej spodnej bielizne je dostatočne pestrý na to, aby ste museli zostať u spodkov, ktoré nosíte už z čias strednej školy. Možno vám bude vyhovovať úplne iný strih, čo však nezistíte, kým ho nevyskúšate. Ale čo presne by to malo byť? Sú lepšie klasické slipy, boxerky, alebo snáď trenírky? Prioritou by malo byť vaše pohodlie.

Zavaleta môžete aj v slipoch

Máte snáď pocit, že sú vrcholom nevkusu? Pokiaľ ide o vyťahané a omšelé spodnú bielizeň, potom áno. Avšak kvalitné slipy bez stredového švu (pretože ten môže tlačiť) rozhodne nie sú zlou voľbou. Pristanú mužom sa širšími stehnami, avšak veľa záleží na veľkosti. Ak máte trochu väčší \"nádobíčko\", nezabudnite túto skutočnosť zohľadniť pri výbere. Slipy správnej veľkosti sú vhodné pre každodenné nosenie aj pre šport. A ak zvolíte atraktívny dizajn, uspejete s nimi tiež u opačného pohlavia.

Sexy boxerky

Boxerky predstavujú akýsi medzistupeň slipov a trenírok. Sú upnutejšie než trenky, ale voľnejšie než slipy. Najviac pristane majiteľom stredne širokých stehien. A rovnako ako v prípade slipov platí, že príliš výrazné švy môžu tlačiť. Dámy hodnotí boxerky ako veľmi príťažlivé bielizeň. Muži si pochvaľujú komfort pri bežnom nosení aj športovanie.

U treniek pozor na veľkosť

Pre koho sú ideálnou voľbou trenírky? Pre pánov s užšími stehnami, ktorí milujú voľnejšie strihy. Patríte medzi nich aj vy? V tom prípade si dajte záležať na výbere veľkosti. Veľkou chybou je nosiť trenírky, ktoré sú o číslo alebo dve väčšie. Príliš voľné nohavice so zhŕňajú, a to je pri chôdzi nepríjemné. Pritom by mali ľahko obopínať stehná. A pod čím ich nosiť? Pod voľnejšími nohavicami. K najpredávanejším kúskom patria pánske trenírky Calvin Klein. Či už vaša voľba nakoniec padne na ktorýkoľvek druh spodnej bielizne, môžete sa po ňom poobzerať napríklad v obľúbenom e-shopu Trenyrkarna.cz, kde zoženiete aj kvalitné ponožky pánske i veľa ďalších módnych doplnkov.

Publikované: 30. 01. 2018

Kategória: Móda a štýl

Autor: Alena Hrušková