Trápia vás samota? Prečítajte si, ako sa zoznámiť!

Každý niekoho má. Aspoň to tak vyzerá, len vy ste stále sám. Štve vás to? V tom prípade prestaňte plakať pri sledovaní Denníka Bridget Jonesovej a postarajte sa o to, aby ste budúci filmový večer strávili so svojou (novou, budúce) dievčaťom. A nezabudnite ju vziať na niečo oduševneného - nepodceňujte silu dojmov z prvého rande. Ale vráťme sa späť k vášmu problému. Kde sa po dievčati do nepohody poobzerať?

Holka z vášho okolia

Kto vie, možno máte svoju životnú lásku priam pred nosom. Nie je to dievča od kopírky? A čo napríklad tá nová, ktorá sa na vás usmieva z vedľajšieho kanclu? Začnite sa viac pozerať okolo seba a čoskoro určite natrafíte na niekoho, kto vám padne do oka. S trochou šťastia padnete do oka aj vy jej. Avšak pozor, nezabudnite na príslovie "čo je v dome, nie je pre mňa". Prípadný rozchod by atmosfére na pracovisku nepridal. Premyslite to!

Holka zo zoznamky

Zoznamka? To v dnešnej dobe ešte naozaj niekto používa? Tak isto. Veľmi populárny je tzv. Rýchle zoznamovanie. Ak nechcete zbytočne čakať, vyskúšajte speed dating a systém vám okamžite "dohodí" vhodný náprotivok na základe vyplnených informácií. Všeobecne je zoznamka pomerne dobrá metóda, ako nájsť partnera - avšak za predpokladu, že si o sebe nebude príliš vymýšľať. Ak budete brať informácie na profiloch s rezervou a prižmúrim ak jedno oko, pravdepodobne uspejete. A len tak pre zaujímavosť - zatúžite Ak po známosti na jednu noc, využite tzv. Sex zoznamku.

Holka z baru

Pokiaľ si rád zájdete na jedno, máte reálnu šancu, že niekoho zbalíte. Prestaňte sa na osamotené slečny pozerať ako na zoufalky - skrátka sú len v rovnakej pozícii ako vy. Ale aj v prípade tejto sorty dievčat hrozí reálne riziko, že sa spálite. Aneb viete predsa, čo sa hovorí o krčmových láskach. Stačí pár panákov a všetky sa vám budú javiť úplne inak. A až ráno vystřízlivíte, nebudete sa stačiť čudovať ,.

Publikované: 26. 12. 2017

Kategória: Lifestyle

Autor: Alena Hrušková