Tip na darček k narodeninám: Ručne maľovaný obraz maznáčika

vám každoročné vymýšľanie darčekov pre svojich najbližších lezie krkom? Na slovenskom trhu nájdete nespočetné množstvo vecí, avšak zo širokého výberu si vôbec neviete rady, čím oslávenca potešiť? Darček, ktorý darujete svojmu blízkemu by mal predstavovať niečo osobné, unikátne a treba tiež poukázať, že ste si s výberom dali naozaj prácu. Nápadom sa medze nekladú, a preto nezabúdajte dať priestor svojej kreativite a byť originálny. V našom článku sme pre vás pripravili jeden užitočný tip na originálny darček k narodeninám – ručne maľované obrazy od Barbory Cirklové. Viac sa dozviete v nasledujúcich riadkoch.

Ručne maľovaný portrét zvieratka

Prečo sme vybrali práve ručne maľovaný portrét zvieraťa na zákazku? Pretože v sebe ukrýva osobné kúzlo, je originálne a unikátne, navyše obdarovanému poukážete na to, že viete, aký dôležitý člen rodiny je práve domáci maznáčik.

Kto portréty vytvára?

Obrazy zvieratiek maľuje výtvarníčka Barbora Cirklová, ktorá na svoju prácu používa akrylové farby a bavlnené plátno. Portrét ľahko zavesíte kamkoľvek na stenu, pretože je o formáte 40 x 40 cm. Skvele zaplní prázdne miesto na stene a bude slúžiť aj ako krásna dekorácia v domácnosti. Farby si samozrejme volíte sami, ideálne tak, aby bol obraz farebne zladený s interiérom.

Čo je potrebné, aby portrét vznikol?

V prvom rade musíte urobiť naozaj kvalitnú fotografiu zvieratka. Fotografia by mala byť ostrá, vďaka tomu pôjdu krásne vidieť všetky detaily, ako sú chĺpky, srsť alebo fúsky. Zviera vyfoťte ideálne z profilu alebo poloprofilu, aby bolo viditeľné aspoň jedno oko. Urobenú fotografiu odošlite emailom na cirklova.b@gmail.com.

Ako si objednať obraz?

Na webových stránkach akrylka.sk zadáte svoje kontaktné údaje do vyplňovacieho formulára a odošlete objednávku, následne vás do niekoľkých dní kontaktuje výtvarníčky a dohodnete sa na detailoch. Poštovné aj balné máte úplne zadarmo.

Publikované: 04. 04. 2021 / Aktualizované: 13. 02. 2023

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Alena Hrušková