Ako jednoducho vyriešite vaše problémy s erekciou

Problémy s erekciou môžu byť spôsobené organickými príčinami spojenými s krvnými cievami, nervami a hormónmi alebo psychologickými faktormi. Súčasné štatistiky naznačujú, že až 80 % všetkých problémov s erekciou bolo spôsobených práve organickými príčinami. Pre vás je ale dôležité, že to môžete zmeniť a zlepšiť.

Prečo sa to deje?

Zvyčajne dochádza k erekcii, keď predstavivosť alebo pocity (zrak, sluch, dotyk, vôňa, chuť) získajú stimuláciu a človek zažíva vzrušenie. Centrálny nervový systém začína vysielať nervové impulzy, ktoré zvyšujú tok krvi do penisu. Krv vyplní hubovité tkanivá (kavernózne) v jeho vnútri, čo vedie k zvýšeniu objemu a získaniu tuhosti. Ak je niektorá z týchto funkcií narušená alebo nízka, dochádza k problémom. Tie sa ale dajú zmierniť, stačí si vybrať vhodné a neškodné tabletky na erekciu, ktoré skutočne pomáhajú.

Kedy je čas na pomoc

U mužov nad 50 rokov sú fyzické ťažkosti častou príčinou problémov s erekciou. Aj z tohto dôvodu sa veľká časť mužskej populácie rozhoduje pre Kamagru. Liek na problémy s erektilnou dysfunkciou.

Pozor na nervové poruchy

Aj problémy s nervami môžu interferovať so signálmi excitácie z mozgu a miechy. Poruchy nervového systému, ako je Parkinsonova choroba, Alzheimerova choroba, roztrúsená skleróza a angína pectoris, môžu nepriaznivo ovplyvniť mužskú schopnosť dosiahnuť erekciu a znížiť sexuálnu túžbu. Poškodenie nervov v dôsledku cukrovky, pooperačných komplikácií a poranení miechy môže tiež zapríčiniť erektilnú dysfunkciu. Aj hormonálne faktory, ako napríklad nízke hladiny testosterónu, môžu spôsobiť problémy s erekciou.

Lieky na upokojenie vás odstavia úplne

Vedľajšie účinky liekov na upokojenie môžu mať za následok veľké problémy s erekciou. V niektorých prípadoch je preto možné a vhodné radšej zmeniť dávku takéhoto lieku alebo ho nahradiť inou formou. Používanie tabaku, alkoholu alebo nelegálnych drog môže viesť k problémom s erekciou. Ukončenie ich príjmu alebo obmedzenie používania týchto látok môže problém s erekciou zmierniť. Nečakajte ale okamžité výsledky, telo sa zbavuje niektorých látok dlhší čas. Nádej tu ale je!

Publikované: 28. 03. 2018

Kategória: Zdravie

Autor: Alena Hrušková