4 tipy na vtipné darčeky

Každý darček, nech už je pre kolegu, mamu alebo priateľa, by mal potešiť. Veselý a vtipný darček túto požiadavku zaručene splní. Samozrejme treba vedieť, koľko humoru obdarovaní znesie. Vtipné tričká s potlačou ale poskytujú naozaj veľký výber rôznych motívov.

Tričko s vtipnou potlačou

Tričko s vtipným nápisom alebo motívom, ktorý vyčarí úsmev na tvári je už dlhú dobu obľúbeným darčekom. Výber je dnes naozaj obrovský a tak nájdete vtipné tričká nie len pre kávičkárov či pivárov, ale hlavne milovníkov sarkazmu. Zaručene nájdete vhodné tričko pre vašich kamarátov, čerstvých ženáčov alebo kamarátsky naladených šéfov. Niektorí výrobcovia ponúkajú možnosť navrhnúť si vlastný motív, iní predávajú iba svoje návrhy.

Spodná bielizeň

Originálne tričká s potlačou nie sú jediný kus oblečenia, ktorý môže byť veselý. Kúpiť sa dá aj vtipná spodná bielizeň pre mužov aj pre ženy. Ide o trochu intímnejší darček, takže je vhodný pre partnera alebo kamaráta či kamarátku, ktorých veľmi dobre poznáte a viete, že ich neurazí. Dokonca sa dá nájsť aj pánska a dámska bielizeň, ktorá k sebe pasuje, takže máte aj tip na darček pre páry.

Darčeky do domácnosti

Bežné veci do domácnosti nemusia vyzerať celkom bežne. Hrnčeky, nástenné hodiny, soľnička, čajové sitko, kuchynská zástera alebo otvárač na fľaše môžu príjemne osviežiť každú domácnosť. Hrnček v podobe granátu, soľničky v tvare zvieratiek, či podšálky v podobe mini drevenej palety pobavia aj potešia prakticky každého.

Vtipné maličkosti

Chcete iba malý darček, ktorý nič nepokazí, ale pobaví? Pre ľudí zo zmyslom pre humor je ako darček vhodný napríklad toaletný papier v podobe 100 €, príbor v tvare náradia, karta ktorá slúži ako otvárač, pílka, pravítko, skrutkovač a ďalšie náradie. Skvelá je aj pokladnička v podobe prasiatka, ku ktorej je pribalené malé kladivko, aby ste sa k úsporám dostali. Tieto darčeky vás budú stáť len zopár eur, ale určite potešia.

Publikované: 31. 01. 2021

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Alena Hrušková