Tienenie, ktoré si zamilujete vy aj vaše okná

Každý si chce dopriať vo svojom dome pohodlie a relax. Nábytok, pohovka a koberce však nie sú jediná cesta, ako tento zámer docieliť. Veľkú zásluhu na vytvorení pohodlnej atmosféry v dome alebo byte majú aj rolety. Moderné tienenie okien, ktoré si vy aj vaše okná zamilujete.

Vyberte si látkové rolety

Rolety dostali svoje meno podľa rolovacieho zariadenia, ktoré ich nakoniec premení na rolky, vďaka čomu zaberajú v dome veľmi málo miesta. Okrem toho ale disponujú aj dokonalým dizajnom, vďaka ktorému nie je navodenie správnej atmosféry fádne a ťažké.

Vzhľadom na to, že látka je pri výrobe roliet impregnovaná špeciálnymi prostriedkami, má táto univerzálna tieniaca technika okien vlastnosti odpudzujúce prach, ako aj antistatické a baktericídne vlastnosti, vďaka čomu sa môžu používať vo viacerých priestoroch, v ktorých sa nachádzajú často aj alergici.

Dokonalý spôsob zatemnenia okna

Dobrý spánok len tak ľahko niečo neprekoná, ale vo svete, ktorý sa nikdy nezastaví, niekedy vieme, aké ťažké to môže byť. Hluk, svetelné znečistenie a dokonca aj počasie sú všetko faktory, ktoré môžu naše spánkové vzorce narušiť.

Zatemňovacia tkanina v podobe modernej látkovej rolety je špeciálne navrhnutá tak, aby blokovala svetlo prichádzajúce do vášho domova a vytvára tmu, keď to najviac potrebujete.

Navyše, vám môže roleta poskytnúť lepšie súkromie, znížiť hluk z vonkajšej strany vašich okien a dokonca pomôcť izolovať váš domov. Všetko bez zaplnenia priestoru a narušenia štýlu a dizajnu.

Pouličné lampy, svetlá automobilov a všeobecné svetelné znečistenie sú všetko poruchy, ktoré je možné rýchlo eliminovať inštaláciou tieniacej techniky od Profirol do vášho domova. Zatemňovacia tkanina vám tiež môže pomôcť udržať správny spánkový režim po celý rok, bez ohľadu na sezónne zmeny.

Tak sa o tom presvedčte a komfort v interiéri si naplno užívajte.

Publikované: 31. 01. 2021

Kategória: Bývanie

Autor: Alena Hrušková