7 benefitov Holandského trávnika

Poznáte náš Holandský trávnik? Holandský trávnik je luxusný trávnik, ktorý je rádovo omnoho kvalitnejší než mnohé iné. O aké benefity sa konkrétne jedná sa dozviete v tomto článku a nepochybne vám v konečnom dôsledku pomôžu pri vašej voľbe toho správneho trávnika.

1. Kvalita pochádzajúca z Holandska

Naše trávniky nepochádzajú odnikiaľ inam, ako práve z Holadska. To znamená, že sú vytvorené výlučne z európskych materiálov. Kým iné trávniky môžu predstavovať pomerne nižšiu kvalitu, práve holandskí výrobcovia sú povestní svojou precíznosťou a zmyslom pre detail. Preto sa tým vyznačujú aj naše trávniky. Vďaka tomu je vzhľad nášho luxusného trávnika neporovnateľne lepší než vzhľad akýchkoľvek iných trávnikov.

2.Umelý trávnik si vyžaduje minimálnu údržbu

Údržba umelého trávnika je jeden z najdôležitejších dôvodov, podľa ktorého sa ľudia rozhodujú. Ak ste zaneprázdnený, prípadne sú vaše priority iné, umelý trávnik je všeobecne skvelá voľba, ktorú veľmi pravdepodobne nebudete ľutovať. Platí, že čím kvalitnejší váš trávnik bude, tým menšia údržba bude potrebná. To isté platí aj jeho pokládke. Pokládka trávnika si vyžaduje vysokú odbornosť, potom váš trávnik vydrží ešte dlhšie.

3. Dlhá záruka

Ďalšou nepostrádateľnou výhodou Holadského trávnika je, že poskytujeme záruku až 8 rokov na stálosť farby a UV. Naše trávniky neobsahujú ďalej ani olovo, ani kadmium. Je tiež pochopiteľné, že kvalitnejší trávnik bude aj po rokoch vyzerať stále dobre v porovnaní s jeho lacnejšími alternatívami.

4. Rôzne kolekcie umelých trávnikov

Ďalším skvelým benefitom je, že ponúkame rôzne kolekcie, z ktorých sa dá vybrať. Výsledkom sú trávniky z rozličných rodín, štruktúr a vlákien. Holandský trávnik má tiež ekologicky zameranú kolekciu či mimoriadne realistickú kolekciu.

5. Prémiový dizajn

Či sa rozhodnete umiestniť váš Holandský trávnik na balkón, záhradu alebo ku bazénu, vždy platí, že bude vyzerať vždy prémiovo. Treba predovšetkým myslieť na to, že trávnik je nepochybne jednou z prvých vecí, ktorú je pri pohľade na váš dom vidieť. A ak chcete, aby bol tento pohľad naozaj príjemný, stojí za to investovať do pekného trávnika.

6. Veľa možností

Nezáleží na tom, kde presne potrebujete umiestniť váš trávnik, pretože Holandský trávnik sa môže inštalovať všade. Nech sa jedná o pokládku trávnika ku bazénu alebo do záhrady, všetko je možné. Každý náš umelý trávnik je výnimočný aj farebne, väčšinou tkaný z viacerých odtieňov zelenej, ale pre lepšiu orientáciu naše umelé trávniky môžeme rozdeliť podľa väčšinového odtieňa na jarný a letný. Bude sa vždy hodiť.

7. Praktická stránka umelého trávnika

Praktická stránka umelých trávnikov nie je ničím výnimočným. Čo však je o poznanie lepšie je fakt, že Holandský trávnik ponúka vyššiu kvalitu, a práve preto bude jeho údržba ešte menej náročná. To zabezpečí vašu maximálnu možnú údržbu času a zároveň príjemný zážitok z vášho trávnika.

Publikované: 10. 06. 2021

Kategória: Bývanie

Autor: Alena Hrušková