Pomocníci pri spestrení každodenného života

Venušine guličky sú výborným nástrojom na spríjemnenie celého dňa, ale ich účinok oceníte aj v posteli s partnerom. Okrem toho, že si vďaka nim môžete užívať sexuálnu rozkoš, vám poskytnú aj niekoľko ďalších benefitov.

Pôžitok počas celého dňa

Oproti vibrátorom je táto sexuálna pomôcka výhodná v tom, že je veľmi nenápadná a nevyžaduje na poskytovanie radosti elektrický zdroj. Malé Venušine guličky môžete nosiť v priebehu dňa a vaše okolie o tom nebude ani tušiť. Dokonca máte na výber, či ich budete využívať na stimuláciu análneho otvoru, alebo vagíny. Ich cenová prístupnosť z nich robí výborného pomocníka pri spestrení každodenného života.

Princíp fungovania

Venušine guličky, ako už bolo spomínané, nevyžadujú na poskytovanie rozkoše elektrinu. Preto sa nemusíte báť, že by ste v nich museli meniť baterky alebo by prestali fungovať z iného dôvodu. Fungujú čisto na fyzikálnom princípe, ktorý využíva vibrácie spôsobené nárazom dvoch predmetov. Venušine guličky sa totižto skladajú z obalu (väčšia gulička, ktorú vidíte) a vnútra (menšia gulička, ktorú nevidíte. Menšia gulička sa v obale voľne pohybuje, vďaka čomu vznikajú pri vašom pohybe drobné otrasy. Tie sa prenášajú do okolitého tkaniva, čo vám bude poskytovať rozkoš pri každom menšom pohybe. Práve ich jednoduchosť a odolnosť sú dve vlastnosti, vďaka ktorým by ste ich čo najskôr mali hľadať v sexshope.

Iné výhody

Okrem sexuálneho pôžitku z každého pohybu ponúkajú venušine guličky aj ďalšie výhody. Táto erotická pomôcka dokáže pomôcť aj pri posilňovaní svalov panvového dna. Následkom toho si budete môcť sex s partnerom viac užiť, keďže ich posilnenie zvyšuje intenzitu orgazmov, ale pomôže aj pri zdravotných problémoch, ktoré prichádzajú v pokročilom veku. Napríklad sa výrazne zníži riziko inkontinencie. Je len na vás, či si Venušine guličky kúpite na spestrenie sexu, alebo bežného života počas dňa. V oboch prípadoch ale nebudete ľutovať, že ste si ich zaobstarali. Pre pánov je táto erotická pomôcka výborným tipom na darček pre partnerku.

Publikované: 23. 04. 2019

Kategória: Lifestyle

Autor: Alena Hrušková