Nová šanca pre váš Samsung. Široký výber kvalitných náhradných dielov

Mobilné telefóny sa stávajú súčasťou našej každodennej rutiny, a preto je pochopiteľné, že niektoré modely čoskoro postihne opotrebovanie. Napriek tomu, že sa zdá, že už dosluhujú, existuje mnoho spôsobov, ako ich oživiť. Tu sú niektoré praktické tipy, ako zrepasovať váš Samsung, aby vyzeral a fungoval ako nový.

Čistenie a ochrana mobilu

Začnite očistou svojho mobilu. Odstráňte prach a nečistoty z obrazovky, portov a ovládacích prvkov. Použite mäkkú handričku a jemné čistiace prostriedky, aby ste povrchu zariadenia prinavrátili čistotu a lesk. Okrem toho je vhodné investovať do ochranného puzdra a ochrannej fólie na displej, aby ste predišli ďalšiemu poškodeniu. V ponuke dielov na mobily Samsung nájdete aj toto praktické príslušenstvo.

Aktualizácia softvéru a aplikácií

Pokiaľ váš starý mobil funguje na zastaranom softvéri, aktualizujte ho na najnovšiu verziu operačného systému, uvidíte tú zmenu! Taktiež aktualizujte všetky aplikácie na ich najnovšie verzie. Získate tak prístup k novým funkcionalitám, ale tiež zvýšite bezpečnosť, stabilitu, ako aj rýchlosť vášho zariadenia.

Výmena batérie

Má váš starý Samsung problémy s výdržou batérie? Zrejme nastal správny čas na jej výmenu. Výmena batérie môže výrazne zvýšiť výkon a životnosť vášho zariadenia. Vďaka tomuto kroku ho nebudete musieť tak často nabíjať a nenechá vás v núdzi ani počas dlhého pracovného dňa.

Výmena poškodených dielov

Jedného dňa vám spadol na zem a zničil sa. Poškodené diely, ako je displej, zadný kryt alebo iné súčasti, môžete našťastie ľahko vymeniť. Obnovíte tak pôvodný vzhľad a funkčnosť zariadenia. Stránka lcdpartner.com ponúka náhradné diely pre rôzne modely mobilných telefónov, aj diely na mobily Samsung.

Vylepšenie pamäte a úložiska

Obmedzenú pamäť alebo úložisko Samsungu môžete vylepšiť pridaním pamäťovej karty alebo jej výmenou za typ s väčšou kapacitou. Vďaka tomu budete môcť uchovávať viac fotografií, videí a aplikácií bez toho, aby ste obmedzovali výkon vášho zariadenia.

Recyklácia alebo predaj

Ak už nie je možné váš starý mobil značky Samsung zrepasovať, nezabudnite na možnosť recyklácie alebo predaja. Mnoho organizácií a obchodov prijíma staré mobilné telefóny na recykláciu a spracovanie, čo je nielen ekologické riešenie, ale aj ekonomické, pretože získate peniaze na nákup modernejšieho modelu.

Oživenie vášho starého mobilu vám umožní dlhšie využitie vášho obľúbeného zariadenia. S týmito jednoduchými tipmi môžete svojmu starému mobilu darovať druhý život a opäť ho využívať naplno.  

Publikované: 30. 04. 2024

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Alena Hrušková