Chcete sa pozrieť na PORIADNY futbal? Prečítajte si, ako sa dostať na top štadióny!

Snáď každého futbalového fanúšika raz za čas napadne, že by bolo fajn, zhliadnuť mač pekne naživo. Nie u televízie v obývačke či plátna v krčme, ale na tribúne. A nemáme teraz na mysli stretnutia medzi Horné a Dolné, na ktoré je vstup zdarma, pretože tam rovnako skoro nikto nechodí. Reč je o profi futbalu najvyššej úrovne. Zabudnite na Spartu, Slaviu, Baník a Teplice. Čo by ste povedali na zájazd na zápas Ajaxu Amsterdam? Namiesto holandského klubu si doplňte iný špičkový tím, na chvíľu sa zasnívajte a pokračujte v čítaní. Prezradíme vám, ako sen realizovať.

S cestovkou je to pohodlné a bez komplikácií

Sledovať zápas na mieste činu je zážitok, na ktorý sa nezabúda. Na štadión sa samozrejme môžete vydať aj po vlastnej osi, ale úprimne - zohnať vstupenky na AC Milan či iný top mančaft nie je práve jednoduché. V takom prípade by ste sa navyše museli na štadión dopraviť sami. Oveľa elegantnejšie je cestovanie za futbalom so špecializovanou cestovnou. Ak to myslíte so zájazdom na svetový futbal vážne, poobzerajte sa v ponuke najznámejšie české športové cestovky FotbalTour.cz. Na tribúny renomovaných štadiónov dostala už takmer 30 tisíc fanúšikov a vy môžete byť tým ďalším.

Preniknite do sveta najlepšieho futbalu

Vaša cesta na zahraničné štadióny začína na www.fotbaltour.cz. Ponuka momentálne má okolo takmer 140 futbalových zájazdov a viac ako 100 vstupeniek. S cestovnou sa dostanete na zápasy v rámci Audi Cupu, nemeckej Bundesligy, španielskej Primera Division, anglickej Premier League, Európskeho pohára, ale aj ostatných líg a klubov. FotbalTour.cz je na trhu už od roku 2008 a má takmer desaťročné skúsenosti. Ponúka 100% garanciu vstupeniek bez akýchkoľvek skrytých poplatkov, služby delegáta v cene zájazdu, individuálny prístup a nonstop zákaznícku podporu. Inými slovami nemusíte mať strach ani obavy - táto cestovka hrá fér.

Publikované: 02. 01. 2018

Kategória: Skvelé tipy

Autor: Alena Hrušková