Každý úspešný manažér študoval MBA. Ste zvedavý prečo?

Navonok spoznáte úspešného manažéra veľmi jednoducho. Nosí dobre padnúce oblečenie, stará sa o seba, jazdí jedným z novších typov áut, pracuje pre známu klientelu, alebo inštitúciu. Ako však spoznať ten pravý rozdiel? Napríklad aj tým, že naozaj úspešný manažér študoval MBA.

Štúdium MBA je postgraduálne manažérske vzdelanie určené práve pre vedúcich pracovníkov, riaditeľov, podnikateľov, manažérov, jednoducho pre každého, kto sa chce neustále vzdelávať, pracovať na sebe, rozvíjať sa a nestagnovať.

Prečo treba za úspechom hľadať MBA štúdium? „Za roky praxe v tomto odvetví môžem s hrdosťou povedať, že v Business Institut našli naši študenti a absolventi všetko, čo potrebovali pre svoj kariérny a osobnostný úspech. Nielen samotné štúdium, ale aj nové vedomosti, skúsenosti, kontakty a cenné poznatky, to sú všetko ingrediencie, ktoré v správnom pomere majú za následok benefity vo forme nielen úspechu, ale i kariérneho povýšenia, vyššieho platového ohodnotenia, vyššej cene na trhu práce. Práve v tomto vidím gro, ktoré stojí za úspechom manažérov. Ak chcete byť úspešným, určite zvážte štúdium MBA. Na Business Institut sa na vás budeme tešiť,“ hovorí Ing. Ivo Ducheček, riaditeľ Business Institut.

Väčšina študentov je ochotná za kvalitným štúdiom aj dochádzať. Práve Business Institut je česká pobočka, ktorá poskytuje kombinované MBA štúdium. V praxi to znamená že študujete online prostredníctvom e-learningu doma, v pokoji a kedykoľvek. Počas jedného roka sa jedenkrát mesačne uskutočňujú lektorské stretnutia v Prahe. Spojíte štúdium s výletom, alebo návštevou mesta. Lektorské stretnutia poskytujú priestor spoznať aj spolužiakov, nadviazať kontakty a rovnako rozdiskutovať akékoľvek témy, s ktorými sa počas vašej praxe stretávate. Ak by vám daný termín v Prahe nevyhovoval, Business Institut ponúka možnosť výučby aj v Bratislave. K štúdiu MBA je na výber až 18 programov obsahujúcich tradičné témy, až po úzko profilované. Pre zahraničných študentov, alebo študentov, ktorým je blízky cudzí jazyk, ponúka Business Institut program aj v anglickom jazyku.

Chcete byť aj vy manažérom, ktorý kvalitne vedie svoj tím, disponuje najnovšími poznatkami a praktickými skúsenosťami?

Podajte si už dnes prihlášku na štúdium MBA a pridajte sa k úspešným.

www.businessinstitut.sk

Publikované: 13. 02. 2023

Kategória: Biznis a peniaze

Autor: Alena Hrušková