TIP – super bývanie pre vašu rodinu

Správny muž sa musí vedieť postarať o svoju rodinu a jednou z vecí, ktorú by mal zabezpečiť, je príjemné bývanie. Hoci aj v Bratislave, kde to s ponukou „voľných“ nehnuteľností nie je práve najružovejšie. Máte záujem o hodnotnú investíciu vo forme nehnuteľnosti v Bratislave? Tu je náš tip. Byty v Bratislave, ktoré by boli po všetkých stránkach nadštandardné, sú a vždy budú nedostatkovým tovarom. Projekt Première teda môžeme považovať za akési svetielko na konci tunela. Čo by ste o ňom mali vedieť?

Première – predstavenie

Première je 23-podlažný obytný komplex, ktorý sa nachádza v bratislavskom Starom Meste. Ponúka jedno až štvorizbové byty, štúdiá či apartmány s rozmermi od 32 až po 125 metrov štvorcových. Každá jednotka pritom disponuje vlastnou lodžiou, terasou či balkónom. Pri pohľade zvonku si treba všimnúť prízemné priestory určené biznis-aktivitám a extenzívnu zelenú terasu na 6. poschodí. Aj takýmto spôsobom je možné aspoň trochu zmierniť nedostatok zelene v hlavnom meste Slovenska.

Veci, ktoré uľahčujú život

Pri predaji bytov v Bratislave nie vždy natrafíte na nehnuteľnosti, ktoré by ponúkali okrem niekoľkých izieb aj parkovacie miesta. Première túto možnosť má – v jeho podzemí je totiž trojpodlažná strážená garáž, ktorá je okrem fúry miesta pre vozidlá vybavená aj nabíjacími elektro-stanicami. To pre budúcnosť, v ktorej sa predpokladá významný podiel elektromobilov v cestnej premávke. Ak sa rozhodnete pre bývanie v dome Première, nemusíte sa báť samoty či slabej občianskej vybavenosti. Práve naopak, v okolí obytného domu nájdete dostatok obchodov, reštaurácií, oddychových miest či zariadení pre najmenších, rovnako ako početné zastávky MHD. Dopravná obslužnosť lokality (Šancova ulica) je všeobecne veľmi dobre zvládnutá a nebudete mať problém s napojením na dôležité ťahy v Bratislave a jej okolí.

Publikované: 29. 10. 2019 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Bývanie

Autor: Alena Hrušková