Zdravie

Problémy s erekciou trápi milióny mužov. Riešenie pritom nie je zložité

Trápia vás problémy s erekciou? Nie ste ani zďaleka sami. Podobné ťažkosti rieši milióny mužov na celom svete. Len u nás sa k nim priznalo takmer milión mužov. Čo z toho vyplýva pre vás? Nemáte sa za čo hanbiť. Ale tiež to, že by ste svoje problémy mali vyriešiť. Občasné zlyhanie môže súvisieť s psychologickými faktormi, avšak v prípade pravidelných problémov sa pravdepodobne jedná o erektilnej dysfunkcii.

Čo môže zapríčiniť erektilnej dysfunkcii?

Erektilná dysfunkcia nie je choroba, ale skôr súbor určitých chorôb či príčin organického, fyzického či psychického pôvodu. Konkrétne sa môže jednať o psychický a stresový faktor (tzn. Podvedomý strach zo zlyhania, ale aj psychické vyčerpanie z práce a pod.), Zdravotné problémy a choroby (cukrovka, choroby srdca, vysoký krvný tlak, zvýšený cholesterol …), negatívny dopad dlhodobého užívania liekov, nevhodne zostavený jedálny lístok, hormonálna nerovnováha, neurologické ochorenia (alzeheimer, Parkinson) a v neposlednom rade nedostatok pohybu. Zoznam potenciálnych príčin je dlhý a ponúka sa otázka, ako riešiť problémy s erekciou.

Ako sa zbaviť problémov s erekciou?

V prvom rade by ste mali prekonať svoj stud (ku ktorému rovnako nemáte dôvod) a dostaviť sa k lekárovi, Ak vylúči závažné ochorenie, zamerajte sa na nasledujúce oblasti:

Zmeňte jedálniček. Vyraďte z neho mastná, mastné a vyprážané jedlá. Naopak konzumujte viac ovocia a zeleniny.

Viac sa hýbte. Pohyb na čerstvom vzduchu urobí dobre vášmu telu i duši. A zvýši produkciu vitamínu D, ktorý úzko súvisí s erekciou.

Môžete siahnuť po prírodnom afrodiziaká či doplnku stravy. Vyskúšajte tabletky na erekciu, alebo sa vydajte prírodnou cestou a otestujte ženšen, zázvor a ďalšie odporúčané \”povzbuzováky\”. V prípade piluliek sa vopred zoznámte s výpočtom rizík a dodržujte inštrukcie uvedené na príbalovom letáku.

Hovorte o svojich problémoch s partnerkou a snažte sa ich riešiť spoločne. Uvidíte, že vaši otvorenosť ocenia a všetko sa čoskoro vráti do normálu.

Leave a Comment